Konkurencija

Vykdydami verslą susidūrėte su nesąžininga konkurencija? Konkurentai kopijuoja Jūsų gaminamas ir platinamas prekes? Perviliojo Jūsų darbuotojus? Neteisėtais veiksmai perėmė Jūsų klientus? O galbūt jūsų buvęs darbdavys neleidžia jums savarankiškai vykdyti veiklos? Mūsų advokatų kontora padės Jums išspręsti visus su konkurencijos teise susijusius klausimus. Atstovausime Jums derybose dėl neteisėtų konkurencijos veiksmų nutraukimo, o taip pat šiais veiksmais padarytos žalos atlyginimo. Nepavykus rasti kompromiso, atstovausime Jums teisme.

Siekiate apsaugoti Jūsų verslui itin reikšmingą bei svarbią informaciją, apsisaugoti nuo šios informacijos nutekėjimo konkurentams? Įtariate, kad Jūsų darbuotojai ketina nesąžiningai naudoti Jūsų bendrovės disponuojamą informaciją neteisėtais tikslais? Mes padėsime Jums priimti teisingus sprendimus bei tinkamai įforminti visus veiksmus, kurie yra būti šiai informacijai apsaugoti.

Mūsų kontoros advokatai parengė darbuotojų nekonkuravimo sutartis UAB „Wood Line“ ir kitoms įmonėms, taipogi nuginčijome tris UAB „Padvaiskas ir Ko“ su savo darbuotojais sudarytas nekonkuravimo sutartis dėl jų neatitikimo keliamiems reikalavimams. Mūsų kontoros advokatams vedant bylas, teismai pripažino Alytaus rajono savivaldybės veiksmus ribojančiais konkurenciją ir apgynė pažeistas klientų teises. Taipogi konsultavome savo klientus dėl neteisėtais veiksmais perviliotų klientų ir darbuotojų, konfidencialios informacijos panaudojimo, atstovavome klientams teismuose dėl žalos, atsiradusios neteisėtais konkurencijos veiksmais atlyginimo.