Fizinio asmens bankrotas

Nuo 2013 metų Lietuvoje bankrutuoti gali ne tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys. Iš vienos pusės, tai yra puiki galimybė teisėtai nusimesti slegiančią finansinių įsipareigojimų naštą, iš kitos – varginanti ir atsakinga procedūra, galinti trukti iki 3 metų.

Mūsų darbas – kiek įmanoma palengvinti Jūsų bankroto procedūrą. Norint pasiekti šiuos tikslus, būtina ne tik teisme įrodyti Jūsų nemokumą, tačiau ir pagrįsti nemokumo atsiradimo priežastis, Jūsų sąžiningumą, įrodyti, jog Jūs nemokiu tapote dėl nuo Jūsų nepriklausančių aplinkybių. Bankroto procese taipogi svarbu užsitikrinti kreditorių paramą bei tinkamai suformuoti kreditorių reikalavimų tenkinimo planą, nuo kurio ir priklausys Jūsų bankroto procedūros sėkmė. Mūsų kontoros teisininkai šioje srityje dirba nuo fizinių asmenų bankroto įsiteisėjimo Lietuvoje, be to, yra sukaupę ilgametę patirtį juridinių asmenų bankroto, mokesčių, finansinių ginčų bylose, tad mes galime pasiūlyti kokybišką Jūsų interesų apsaugą:

  • Konsultuosime Jus visais rūpimais fizinių asmenų bankroto proceso klausimais;
  • Parengsime pareiškimą ir atstovausime Jums teisme;
  • Apskaičiuosime nemokumą pagrindžiančius Jūsų įsipareigojimus;
  • Padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią bankroto administratorių;
  • Derinsime Jūsų interesus su kreditoriais bei bankroto administratoriumi;
  • Derėdamiesi su kreditoriais užtikrinsime maksimalias galimybes Jums išsaugoti įkeistą turtą pasibaigus bankroto procesui;
  • Parengsime Jūsų kreditorių reikalavimų tenkinimo ir mokumo atkūrimo plano projektą.

Pažymime, jog nuo šių veiksmų priklauso Jūsų tolimesnio finansinio gyvenimo kokybė ir patogumas, tad apsispręsti ir tinkamai inicijuoti, bei tęsti fizinio asmens bankroto procedūrą reikėtų itin atsakingai. Tuo mes galime pasirūpinti.