Intelektinė nuosavybė

Neretai meno kūrinių ar mokslinių-technologinių išradimų autoriai nepasirūpina savo turtinių ar neturtinių teisių apsauga, o iškilus konfliktui nežino kur kreiptis, kaip tinkamai ginti savo teisėtus interesus. Visgi jei įtariate, jog Jūsų kūrinys, prekės ženklas, dizainas ar kitas Jūsų intelektinio darbo vaisius be Jūsų žinios buvo netinkamai ar neteisėtai panaudotas, verta šiuo klausimu pasitarti su mūsų kontoros teisininkais. Mes:

  • rengiame autorines sutartis;
  • atstovaujame registruojant nacionalinius ar bendrijos prekės ženklus, dizainus, patentus;
  • atstovaujame intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo atvejais gindami autoriaus ar gretutinių teisių savininko, o taip pat ir pramoninės nuosavybės objektų savininko teises.

Išradimo, prekės ženklo, dizaino, kūrinio ar kito intelektinės teisės objekto teisinė apsauga užtikrins ne tik Jūsų ar Jūsų įpėdinių finansinius interesus, bet ir tinkamą Jūsų vardo reprezentaciją tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.

Mūsų kontoros teisininkai yra parengę autorines sutartis knygų ir kitų kūrinių leidybai, konsultavome UAB „Vitagra“ dėl prekės ženklo ir dizaino naudojimo ir galimų kitų asmenų teisėtų interesų pažeidimo, atstovavome klientams vesdami ginčus su jų intelektinės nuosavybės teises pažeidusiais asmenimis.