Skyrybų procesas

E. Mikučiausko ir partnerių advokatų kontora EXPROMA jau daugiau kaip 10 metų dirba su skyrybų bylomis. Dėl to pasiūlysime Jums itin kvalifikuotas skyrybų advokatų paslaugas, maksimaliai įsigilindami į Jūsų situaciją ir kokybiškai išspręsdami susidariusią padėtį per galimai trumpiausią laiko tarpą. Klausiate, kas yra greitos skyrybos ir kiek Jums tai kainuos?
Pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančius įstatymus, yra galimi trys santuokos nutraukimo būdai nuo kurių pasirinkimo dažniausiai priklauso skyrybų proceso sąnaudos ir trukmė.

  • Skyrybos bendru sutarimu – greičiausias ir pigiausias kelias išsiskirti. Jei abu sutuoktiniai iš esmės pritaria santuokos nutraukimui, sutaria dėl turto, skolų pasidalijimo, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos, išlaikymo, tuomet mes padėsime tinkamai įforminti Jūsų susitarimą, suderinsime jį su kitomis šalimis (pvz. banku, kitais kreditoriais), atliksime kitus reikalingus formalumus. Visa tai reikalinga tam, kad šis greitas ir pigus procesas maksimaliai užtikrintų Jūsų interesų apsaugą.
  • Santuokos nutraukimas vieno sutuoktinio prašymu. Toks santuokos nutraukimo būdas taip pat yra santykinai greitas, tačiau galimas tik esant įstatyme numatytoms sąlygoms: sutuoktiniai daugiau nei vienerius metus gyvena skyrium; po santuokos sudarymo vienas iš sutuoktinių teismo sprendimu pripažintas neveiksniu / nežinia kur esančiu; vienas iš sutuoktinių atlieka laisvės atėmimo bausmę ilgiau nei vienerius metus už netyčinį nusikaltimą. Šiuo atveju skyrybų advokatas padės Jums atlikti visus reikalingus procesinius veiksmus, tinkamai įrodyti esamas aplinkybes, užtikrinti Jūsų ir Jūsų vaikų interesų apsaugą.
  • Skyrybos dėl kaltės. Esant nesutarimams tarp sutuoktinių, skyrybų proceso trukmė ir sąnaudos tampa tiesiogiai priklausomos nuo skyrybų advokato profesionalumo. Mes galime pasiūlyti profesionalius teisininkus, kurių tikslas užtikrinti Jūsų interesų apsaugą, ir įdirbį išspręsti ginčą per įmanomai trumpiausią laiką.
    Pažymėtina, jog nutraukiant santuoką ginčo keliu labai svarbiu aspektu tampa įrodomosios aplinkybės, jog būtent kitas sutuoktinis pažeidė savo kaip sutuoktinio pareigas (buvo neištikimas, žiauriai elgėsi, nesirūpino šeima ir kt.) ir dėl jo kaltės santuoka tapo nebeįmanoma. Iš to kyla Jūsų teisė reikalauti iš kito sutuoktinio turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo kaip atpildo už šeimos išardymą.
    Ne ką mažiau svarbus yra klausimas dėl Jūsų nepilnamečių vaikų išlaikymo ir jų gyvenamosios vietos nustatymo. Ginant vaiko ir savo interesus Jums reikės ypač svarių teisinių ir faktinių argumentų, turėsiančių įtikinti ne tik teismą, bet ir vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovus.

Tad visa tai, nuo ko labiausiai priklauso ginčo dėl Jūsų skyrybų sėkmė, yra kasdienis mūsų darbas daugiau kaip 10 metų.
Kiekvienas skyrybų atvejis yra unikalus ir mes kaskart ieškome individualių ginčo sprendimo būdų. Tad ieškodami atsakymų į klausimus, „kiek kainuos Jūsų skyrybos“, „ar Jūsų atveju įmanomos greitos skyrybos“, „ar mūsų skyrybų advokatai Vilniuje sugebės tinkamai atstovauti Jūsų interesus kitame mieste“, kreipkitės mūsų kontaktiniais telefonais ir mes sutarsime dėl laiko ir vietos Jūsų asmeninei konsultacijai.