Transporto teisė

Mūsų kontoros ilgametė patirtis leidžia teigti, kad tiek pervežimų paslaugas teikiančios bendrovės, tiek jų klientai sutartinių santykių įforminimui skiria nepakankamą dėmesį. Toks požiūris neretai nulemia gerokai apsunkintą kilusio ginčo sprendimą, poreikį surinkti daugybę papildomų dokumentų ir kitų įrodymų. Mūsų kontora yra parengusi krovinių vežimo paslaugoms teikti reikiamų dokumentų paketą UAB „Marisa“. Klientas iki šiol naudojasi šiais dokumentais bei suteiktomis konsultacijomis, ši taikoma praktika leidžia išvengti nesusipratimų ir ginčų dėl krovinių pervežimų.

Tuo atveju, jeigu jūs susidūrėte su kilusiu ginču dėl krovinio praradimo, sugadinimo, pavėluoto pristatymo, naudodamiesi turima ilgamete gausia patirtimi padėsime Jums greitai išspręsti visus kilusius ginčus. Atstovaudami savo klientams esame laimėję bylas prie LINAVĄ dėl vežėjo įmokėtos garantinės įmokos grąžinimo ir nepagrįsto žalos išmokėjimo tretiesiems asmenims. Taipogi laimėjome UAB „Altas“ bylą dėl prarasto krovinio, kurioje teismai klientui iš UAB „DHL Lietuva“ priteisė visą oro transportu vežto prarasto krovinio vertę, nepaisant to, jog krovinys nebuvo apdraustas. Esame laimėję klientų bylas, kuriose vežėjai, patekę į eismo įvykius, bei jų draudikai atsisakydavo atlyginti žalą dėl krovinio sugadinimo. Be to, turime sukaupę didelę patirtį sprendžiant tarp keleivių vežimo paslaugas teikiančių bendrovių ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos kilusius ginčus.

Mūsų teikiamas teisines paslaugas įvertino ne vienas pervežimo paslaugas teikiantis, o taip pat su neteisėtais vežėjų veiksmais susidūręs subjektas. Teikėme konsultacijas ir kitas teisines paslaugas keleivių pervežimą organizuojančiai bendrovių grupei Ecolines, krovinių pervežimus organizuojančioms UAB „Marisa“, ZM Transport Marek Wyszyński Zbigniew Wyszyński i Wspólnicy Sp.J. iš vežėjų patirtus nuostolius išsireikalavusioms UAB „Altas“, UAB „GL Supply&Marketing Services“ ir kitoms bendrovėms.