Draudimo teisė

Santykiuose dėl incidentų, kuriuose bent viena iš šalių patyrė žalos, vis dažniau dalyvauja draudimo bendrovės. Tuomet asmenims tenka nelengva užduotis bylinėtis su savo veiklą išmanančiais draudimo bendrovių teisininkais, kurie daro viską, kad jų bendrovėms nereiktų mokėti draudimo išmokos ar ją išmokėję, prisiteistų tą sumą iš žalos sukėlėjo (subrogacija).

Kad ir kokioje interesų pusėje atsidurtumėte, profesionali teisininko pagalba Jums bus itin naudinga. Mūsų kontoros teisininkai turi sėkmingos patirties bylinėjantis su draudimo bendrovėmis bei atstovaujant klientams ginčuose dėl:

  • įvykių pripažinimo draudžiamaisiais;
  • draudiminio įvykio teisinio vertinimo;
  • draudimo išmokų mokėjimo/atsisakymo mokėti pagrįstumo;
  • draudimo išmokų dydžio nustatymo.

Mūsų kontoros advokatai vesdami klientų bylas pasiekė, kad draudikų parengtos draudimo taisyklės būtų aiškinamos klientų naudai. Teismai pripažino, kad ERGO Lietuva ir kitų draudikų sprendimai pripažinti automobilio pasisavinimą ar vagystę nedraudiminiu įvykiu yra nepagrįsti bei įpareigojo išmokėti nukentėjusiems asmenims draudimo išmokas. Atstovaudami UAB „GL Supply&Marketing Services“ ir kitiems klientams laimėjome bylas prieš draudimo bendroves dėl eismo įvykyje patirtos žalos, prarasto krovinio vertės atlyginimo bei nepagrįsto draudiminės išmokos sumažinimo.

Atstovausime Jums derybose su draudikais sudarant draudimo sutartis, jas vykdant. Konsultuosime šių sutarčių pasibaigimo, negaliojimo klausimais. Taipogi padėsime Jums išspręsti kitas problemas, susijusias su įvairiomis gyvybės ir ne gyvybės draudimo rūšimis.