Juridinio asmens bankrotas, restruktūrizavimas

Jūsų įmonė tapo nepajėgi įgyvendinti savo finansinių įsipareigojimų ar Jums asmeniškai kyla pavojus dėl bankrutuojančios įmonės skolų? Mes pasidalinsime savo ilgamete patirtimi, teikdami kompleksines paslaugas suinteresuotiems asmenims įmonių bankroto ir restruktūrizavimo srityje. Teikiant paslaugas, padėsime Jums įvertinti Jūsų bendrovės būklę bei surasti palankiausią Jums ir bendrovės kreditoriams sprendimą. Tarpininkausime Jums vedant derybas su bendrovės kreditoriais dėl galimybių bendrovę restruktūrizuoti, taipogi parengsime visus reikiamus dokumentus bendrovės restruktūrizavimui, perleidimui, prijungimui, sujungimui ar bet kokiam kitam bendrovės mokumo atkūrimui. Nesant galimybių atkurti bendrovės mokumą, padėsime Jums organizuoti bei vesti bendrovės bankroto procesą.

Jūs susidūrėte su nesąžiningu skolininku, vengiančiu vykdyti savo prievoles bei turinčiu mokumo problemų? Mes padėsime Jums surasti veiksmingiausią sprendimą skolininko bankroto byloje. Atstovaudami Jums imsimės visų reikiamų veiksmų, siekiant įrodyti skolininko ar jį valdžiusių asmenų nesąžiningus veiksmus, tyčinį skolininko bankrotą, neteisėtus veiksmus perleidžiant skolininko turtą tretiesiems asmenims ar kitus veiksmus, kuriais skolininką valdę asmenys siekė išvengti prievolių vykdymo Jums.

Mūsų kontoros advokatai turi ilgametę patirtį iškeliant klientų įmonėms ar skolininkams bankroto ir restruktūrizavimo bylas, atstovaujant klientams bankroto procese. Mūsų advokatai palankiai klientams užbaigė UAB „Baldų rojus“ bankroto byloje kilusius ginčus dėl prievolių vykdymo taipogi pasiekė, kad į bankrutuojančios UAB „Vilniaus pastatai“ balansą būtų sugrąžintas apgaulingai ar apsimestinai perleistas turtas, iš kurio vėliau buvo tenkinami klientų kreditoriniai reikalavimai. Taipogi apgynėme kreditorių teises, pažeistas dėl bankrutuojančios UAB „Kesonas“ turto perleidimo, laimėjome UAB „Naujoji Vaišvydava“ bankroto byloje kilusius ginčus dėl kreditorių susirinkimų priimtų sprendimų teisėtumo ir galiojimo.