Administraciniai ginčai

  • Ministerijos, departamentai, inspekcijos, tarnybos, komisijos ar kitos valstybės institucijos priėmė neteisėtą individualų administracinį aktą, Jūsų netenkinantį sprendimą?
  • Valstybės institucijos nesuteikė privalomos teikti informacijos ar vilkino jos teikimą, atsisakė vykdyti savo funkcijas?
  • Gavote administracinę nuobaudą?
  • Sukėlėte ar patekote į eismo įvykį ir dėl to turite problemų su policija?
  • Netekote teisės vairuoti transporto priemonę, žvejoti, medžioti, projektuoti ar kt.?

Bylinėtis su valstybe – dažnai daug laiko ir nervų reikalaujanti veikla, kuriai ryžtasi ne kiekvienas. Tačiau vis dėlto, jei patekote į tokią situaciją ir norite tinkamai ir kuo greičiau rasti iš jos išeitį, galime Jums padėti. Pakonsultuosime, rasime problemos sprendimo būdą, parengsime ar gausime iš atitinkamų institucijų reikiamus dokumentus ir kitus įrodymus. Taupote laiką? Tuomet atstovausime Jums reikiamose viešojo administravimo institucijose, visų instancijų teismuose.

Kontoros advokatai turi sukaupę didžiulę patirtį sprendžiant administracinius ginčus tiek valstybės institucijose, tiek ir teismuose. Esame laimėje daugybę bylų dėl nepagrįsto teisės vairuoti transporto priemonę, medžioti ar žvejoti atėmimo, licencijos pažeidimo, alkoholio, tabako gaminių kontrolės teisės aktų pažeidimų. Besinaudodami mūsų paslaugomis ūkininkai laimėjo bylas prieš Nacionalinę mokėjimo agentūrą dėl paramos ar išmokų skyrimo ar paraiškų administravimo. Taipogi esame laimėję bylą, kurioje teismas klientui priteisė visą patirtą žalą iš Lietuvos valstybės. Žala klientui atsirado dėl neteisėtų policijos pareigūnų veiksmų nustatant eismo įvykio kaltininką. Nors nagrinėjant bylą klientas susidūrė su akivaizdžiai šališku pareigūnų bei netgi teismo ekspertų elgesiu, tačiau mūsų advokatai įtikino teismus priimti sprendimus, pagal kuriuos ne tik buvo paneigta kliento kaltė dėl eismo įvykio, tačiau ir iš valstybės jam buvo priteisti visi dėl bylinėjimosi patirti nuostoliai.